Zwycięstwo drużyny Gimnazjum w Mickunach w turnieju tenisa stołowego

W Gimnazjum w Zujunach odbył się Drużynowy (dziewcząt i chłopców 2001 roku urodzenia i młodszych) Turniej Międzystrefowy Szkół Wiejskich na Litwie w tenisie stołowym 2017. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn, które zmagały się sobą systemem kołowym.

Drużyna chłopców z Gimnazjum w Mickunach odniosła sukces w czterech zmaganiach została zwycięzcą turnieju. Pokonana została drużyna z Gimnazjum w Kroniu, rejon koszedarski (3:0), drużyna z Gimnazjum ze wsi Przyjaźń, rejon ignaliński (3:0), drużyna z Gimnazjum im. W. Krewego w Mereczu (3:0), drużyna Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach, rejon trocki (3:2).

Zwycięskie 1 miejsce dało sportowcom z Mickun awans do turnieju Mistrzostw Szkół Wiejskich na Litwie, w którym zmierzy się 5 najsilniejszych drużyn zawodów międzystrefowych tenisa stołowego.

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Mickunach w Drużynowym Turnieju Międzystrefowym Szkół Wiejskich na Litwie w Tenisie Stołowym zdobyła honorowe 2 miejsce, ustępując jedynie drużynie ze Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach (1:3).