• 10 czerwca, 2015 7:34

s’Hertogenbosch: porażki Berankisa i Radwańskiej

Na jednym meczu w głównej drabince zakończył się udział Ričardasa Berankisa i Urszuli Radwańskiej w turnieju Topshelf Open na kortach trawiastych w holenderskim s'Hertogenbosch (pula nagród 226 750 dolarów).

W pierwszej rundzie najlepszy litewski tenisista Ričardas Berankis (ATP-93) przegrał z Japończykiem Tatsumo Ito (ATP-106) 3:6, 6:7. Mecz trwał 1 godzinę i 27 minut.

W drugim secie Berankis, przy stanie 3:5, zdołał doprowadzić do remisu 6:6, ale tie-break należał do bardziej doświadczonego Japończyka.

Z kolei Urszula Radwańska przegrała z niemiecką tenisistką Anniką Beck 2:6, 4:6. Była to trzecia konfrontacja 106. w światowym rankingu Radwańskiej ze sklasyfikowaną na 69. pozycji Beck. Dwa poprzednie spotkania rozstrzygnęła na swoją korzyść krakowianka, która do głównej drabinki w s’Hertogenbosch dostała się z eliminacji.