NBA: Raptorsi polegli w Miami

Drugą porażkę z rzędu w lidze NBA zanotowali koszykarze Toronto Raptors. Dinozaury przegrały na wyjeździe z Miami Heat 76:96 (24:22, 23:22, 16:30, 13:22).

Trzecia kwarta w meczu Miami Heat z Toronto Raptors okazała się decydującym momentem, w którym szala przechyliła się na korzyść Heat. Ekipa z Florydy wygrała wysoko fragment 30:16 i zebrała bezpieczną przewagę.

Jonas Valančiūnas by najskuteczniejszym zawodnikiem w barwach Toronto Raptors. Litewski środkowy mecz rozpoczął w startowej piątce i na parkiecie spędził 28 minut. Rzucił 17 punktów i zebrał 5 piłek.

Drużyna z Florydy zagrała to spotkanie w uniformach nawiązujących do stylu „wojskowego”, a w hali American Airlines Arena wyprzedano wszystkie bilety po raz 250. z rzędu.