Mecz towarzyski: Polacy z wynikiem 12:0 pokonali Litwinów

W Polsce odbył się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Litwy i Polski do lat 14. Polscy młodzi piłkarze rozgromili kolegów z Litwy 12:0.

W rozegranym w Bydgoszczy meczu towarzyskim uczestnicy Letniej Akademii Młodych Orłów z rocznika 2003 (U14) zmiażdżyli reprezentację Litwy. Jedna połowa meczu trwała 35 minut, czyli 12 bramek Litwini stracili po upływie 70 minut.

Z rozmowy portalu futbolas.lt oraz osoby towarzyszącej młodym piłkarzom, Dariusa Butkusa wynikło, że reprezentacja Litwy do lat 14 nie ma szkoleniowca, a tylko kierownika, którym właśnie jest Darius Butkus i który nie jest odpowiedzialny za wyniki drużyny.

Bramki dla biało- czerwonych zdobyli: Nikodem Bucior (2), Mateusz Musiałowski, Lucjan Frydrych, Aleksander Buksa, Fryderyk Gerbowski, Marcel Żurek (2), Kacper Kozłowski, Radosław Cielemęcki, Mateusz Łęgowski oraz Arnas Končius, który zaliczył trafienie samobójcze.