A liga: Troki zremisowały z autsajderem

Znajdujący się w czołówce tabeli Trakai Troki w rozgrywkach "SMScredit.lt A liga" nieoczekiwanie zremisowały z najsłabszą jak dotąd ekipą ligi- Žalgiris Kowno. Pojedynek 9 kolejki między drużynami zakończył się bezbramkowo 0:0.

Przebieg pojedynku był pod kontrolą faworytów meczu, czyli drużyny z Trok. Trakai częściej grozili bramkarzowi rywali, aczkolwiek nie udało im się zdobyć bramki w pierwszej połowie spotkania.

Kowieński Žalgiris przez cały pojedynek pewnie grał w obronie, lecz błąd popełniony przez obrońcę pod koniec pojedynku, omal nie doprowadził do gola samobójczego.W ostatnich minutach starcia, okazję na zdobycia zwycięstwa miała drużyna z Kowna, lecz cios Rokasa Krušnauskasa nie stworzył większego zagrożenia dla bramki Mariusa Rapalisa.

Po remisie Troki ciągle są liderami tabeli, Žalgiris Kowno także nie zmienił swojej pozycji i wciąż plasuje się na ostatnim miejscu.