A liga: Remis w Kownie i Mariampolu

Spotkanie rozgrywek piłkarskiej A ligi pomiędzy kowieńskim Stumbrasem oraz Utenisem Uciana zakończył się remisem 1:1. Także remisem lecz z wynikiem 0:0 zakończył się pojedynek pomiędzy Suduvą Mariampol i Atlantasem Kłajpedą.

W Kownie jako pierwsi strzelili goście z Uciany. Bramkę w 45 minucie zdobył Kiril Levshin. Więc po pierwszej połowie w lepszych humorach boisko opuścili piłkaże Utenisa. Jednak już na początku drugiej połowy wśród gospodarzy popisał się Francuz Nasro Bouchareb. Więcej bramek nie padło a drużyny na swoje konto zapisały po jednym punkcie.

Obecnie Utenis plasuje się na 5 miejscu,a Stumbras na 7.

Z kolei pojedynek z pierwszej połowy tabeli pomiędzy Atlantasem i Suduvą zakończył się remisem 0:0. W drugiej odsłonie słupek dwa razy uratował Atlantas po strzałach Karolisa Laukžemisa. Obecnie wiceliderem tabeli jest wanie Atlantas, a Suduva plasuje si na trzecim miejscu.