Czerwone Diabły grają dalej, PSG w finale

Manchester United bez problemu awansował do 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Anglii, pokonując w powtórzonym meczu czwartej rundy na własnym boisku czwartoligowy Cambridge United 3:0 (2:0).

Spotkanie powtórzono, ponieważ 23 stycznia w Cambridge nie było rozstrzygnięcia – pojedynek zakończył się remisem 0:0. Gole strzelili Juan Mata, Marcos Rojo oraz James Wilson.

Manchester United nie podzielił losu innych czołowych zespołów angielskich, które na czwartej rundzie zakończyły udział w rozgrywkach. Niecałe dwa tygodnie temu Chelsea Londyn przegrała przed własną publicznością z z trzecioligowym Bradford 2:4, a Manchester City uległ u siebie drugoligowemu Middlesbrough 0:2.

Manchester United 3 – 0 Cambridge Utd – FA Cup… przez Football–Live

Do półfinału Pucharu Włoch awansowali piłkarze Fiorentiny, wygrywając na wyjeździe z AS Roma 2:0 (0:0). Łukasz Skorupski, który bronił bramki gospodarzy, został dwukrotnie pokonany przez Niemca Mario Gomeza – w 65. oraz w 89. minucie.

Zespół z Florencji dołączył do Juventusu Turyn i Lazio Rzym, które miejsce w półfinałach zapewniły sobie w ubiegłym tygodniu. Juventus wygrał w Parmie 1:0, a Lazio w takim samym stosunku zwyciężyło na wyjeździe AC Milan.

W środę, w ostatnim spotkaniu ćwierćfinałowym, Napoli zmierzy się z Interem Mediolan.

Roma 0:2 Fiorentina Full Highlights –Coppa… przez liveg0als

Broniący trofeum piłkarze Paris Saint-Germain awansowali do finału Pucharu Ligi Francuskiej, pokonując na wyjeździe Lille 1:0. Bramkę zdobył Maxwell w 27. minucie.

W środę w drugim półfinale AS Monaco zagra z Bastią. Finał zostanie rozegrany 11 kwietnia na Stade de France pod Paryżem.

Maxwell 0:1 | Lille – PSG 04 03.02.2015 HD przez EuropeanLeagueLiveGoal