Awans Liverpoolu rzutem na taśmę, Bastia w finale NAPOLI W PÓŁFINALE

Liverpool rzutem na taśmę pokonał w dodatkowym meczu Bolton Wanderers 2:1 i awansował do 1/8 finału Pucharu Anglii.

Podopieczni Brendana Rodgersa decydująca bramkę zdobyli w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Piłkę w siatce umieścił Coutinho i tym samym zapewnił awans ekipie z czerwonej części Merseyside do 1/8 finału Pucharu Anglii. W walce o najlepszą ósemkę rozgrywek The Reds zmierzą się 14 lutego na wyjeździe z Crystal Palace.

Bolton 1 – 2 Liverpool All Goals and Full… przez ViralDailyTV

W półfinałowym meczu Pucharu Ligi Francuskiej Bastia pokonała AS Monaco rzutami karnym 7:6 po bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie i dogrywce. We wtorek udział w finale zapewnił sobie broniący trofeum zespół PSG po zwycięstwie nad Lille 1:0.

Finał zostanie rozegrany 11 kwietnia na Stade de France pod Paryżem.

Monaco (6)0-0(7) Bastia (Coupe de la Ligue) przez jackeddine

Penalties – Monaco 6-7 Bastia – 04-02-2015… przez LiG2Fr

Piłkarze Napoli uzupełnili stawkę półfinalistów Pucharu Włoch, wygrywając na własnym boisku z Interem Mediolan 1:0 (0:0). O zwycięstwie zadecydowała bramka Gonzalo Higuaina w 90. minucie.

Zespół z Neapolu dołączył do Fiorentiny, Juventusu Turyn i Lazio Rzym, które wcześniej zapewniły sobie miejsce w półfinałach.

Goal Higuain G. – Napoli 1 – 0 Inter – Coppa… przez Football–Live