Sukces młodych bokserów w Kownie!

Na Radarze Wileńskim mamy wiadomość od Jurija Kuslewicza, trenera boksu w Wielofunkcyjnym Ośrodku Kultury w Niemenczynie.

Wychowankowie Jurija Kuslewicza, trenera boksu w Wielofunkcyjnym Ośrodku Kultury w Niemenczynie, zdobyli 3 medale w mistrzostwach w Kownie. Odbywały się one w dniach 1-5 czerwca.

Justyna Žvirblytė, uczennica Szkoły Podstawowej w Sużanach (kategoria wagowa do 57 kg), choć w finałowej walce uległa swojej przeciwniczce, wykazała się bardzo silnym charakterem i chęcią zwycięstwa.

Aleksandras Chramkovas, uczeń Szkoły Podstawowej im. św. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy (kategoria wagowa do 75 kg), po wygranych dwóch walkach dostał się do finału, ale z powodu kontuzji nie mógł wziąć udziału w finale i został nagrodzony srebrnym medalem.

Radosław Piłat, uczeń Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w Niemenczynie (kategoria wagowa do 46 kg), w 3 pojedynkach pokonał przeciwników i zajął najwyższe miejsce na piedestale (wygrał złoty medal).

W przyszłym tygodniu na młodych bokserów czeka ring w Połądze i Puchar Mera Połągi.