Radar Wileński
zw.lt

Konkurs Poezji Religijnej „Ku chwale Trójcy”

Na Radarze Wileńskim mamy wiadomość od Klubu Prasowego Gimnazjum im. Szymona Konarskiego w Wilnie.

22 listopada po raz kolejny uczniowie ze szkół Wilna oraz Wileńszczyzny licznie się zgromadzili w Gimnazjum im. Szymona Konarskiego w Wilnie na Konkursie Poezji Religijnej, który w tym roku odbył się pod hasłem: „Ku chwale Trójcy”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom.

Wyniki Konkursu Poezji Religijnej

I miejsce: Adriana Iwanienkowa, Szkoła Łazdynai w Wilnie, S. Anna Złoczewska

II miejsce: Oliwia Barsul, Szkoła Przedszkole “Wilia”, P. Julia Vinciunienie

III miejsce: Larija Leonovičiūtė, Gimnazjum w Trokach, S. Lucyna Kwidzyńska

Wyróżnienie: Rafal Dzerkač, Polskie Gimnazjum w Ejszyszkach, S. Anna Wojtonis

Wyróżnienie: Paulina Jankowska, Gimnazjum w Awiżeniach, P. Wioleta Chwojnicka

Wyróżnienie: Edwin Rynkun, Gimnazjum Inżynieryjne im. J. Lelewela w Wilnie, S.Immaculata (Monika Agnieszka Parużyńska)

Wyróżnienie: Maconko Amelija, Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu, S. Lucyna Kwidzyńska

Wyróżnienie: Danielė Elzė Maria, Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach, P. Teresa Grudińska

I miejsce: Paweł Dorodko, Szkoła Podstawowa w Podborzu, P. Lola Dorodko

II miejsce: Dominik Wołkonowski, Gimnazjum im. Szymona Konarskiego w Wilnie, S. Jordana, P. Lucyna Jaglińska

III miejsce: Julia Celestyna Turowska, Polskie Gimnazjum w Ejszyszkach, S. Anna Wojtonis

Wyróżnienie: Margarita Tyszkiewicz, Gimnazjum im. Pawła Ksawerego Brzostowskiego w Turgielach, P. Walentyna Dulko

Wyróżnienie: Emil Sergijenko, Gimnazjum im. Pawła Ksawerego Brzostowskiego w Turgielach, P. Beata Narkewiczienie

Wyróżnienie: Marek Waluczko, Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach, P. Teresa Grudińska

Wyróżnienie: Magdalena Mironczik, Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie, S.Agnieszka Szymańska

Wyróżnienie: Justyna Słotwińska, Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie, S. Żana Jarocka

I miejsce: Ernest Mickielewicz, Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach, P. Lola Dorodko

II miejsce: Karolina Michajłowska, Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach, P. Teresa Grudińska

III miejsce: Paula Juškevičiutė, Gimnazjum w Trokach, S. Lucyna Kwidzyńska

Wyróżnienie: Sabina Urbanowicz, Szkoła Łazdynai w Wilnie, S. Anna Złoczewska

Wyróżnienie: Emilia Pozniakowa, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie, P. Anna Jasińska

Wyróżnienie: Joanna Sinkiewicz, Szkoła Podstawowa im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie, S. Liudmiła Ernesta Tichutina

Wyróżnienie: Adriana Malinowska, Polskie Gimnazjum w Ejszyszkach, S. Maria Idzikowska

Wyróżnienie: Ernest Jadzewicz, Gimnazjum „Žaros”, P. Regina Stankiewicz

Więcej informacji
Radio Znad Wilii


Radio ZW FUN


Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas
Radar Wileński – Poinformuj nas!