Wiadomości Znad Wilii

Ludzie

Zdjęcia: fotodart.lt

Kierownictwo

Czesław Okińczyc

Czesław Okińczyc

Prezes

Irena Wojciechowska

Irena Wojciechowska

Asystentka Prezesa

Mirosław Juchniewicz

Mirosław Juchniewicz

Dyrektor Generalny

Administracja

Helena Dzidowska

Główna księgowa
helena@zw.lt

Portal

Ewelina Mokrzecka

Redaktorka
e.mokrzecka@zw.lt

Małgorzata Kozicz

Redaktorka
m.kozicz@zw.lt

Antoni Radczenko

Redaktor naczelny
antoni.radczenko@zw.lt

Joanna Bożerodska

Fotoreporter
j.bozerodska@zw.lt

Sport

Roman Niedźwiecki

roman.nedveckij@zw.lt

Radio

Marius Pileckis

Dyrektor Muzyczny
muzyka@zw.lt

Prowadzący programy oraz DJ-e

Renata Widtmann

renata@zw.lt

Brenda Mazur

brenda@zw.lt

Kamil Zalewski

kamil@zw.lt

Renata Butkiewicz

renata.butkiewicz@zw.lt

Krystyna Juckiewicz

krystyna.juckiewicz@zw.lt

Jolanta Tupko-Mazur

tupko.mazur@zw.lt

Prawnik-mediator

Serwis informacyjny

Aleksandra Akińczo

Aleksandra Akińczo

pap@zw.lt

Bożena Lenkiewicz

bozena@zw.lt

Kierowca

Eryk Łatyszewicz

Radio Znad Wilii


Radio ZW FUN


Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas
Radar Wileński – Poinformuj nas!