Ogłoszenia
EFHR

Oferta pracy w Europejskiej Fundacji Praw Człowieka

Europejska Fundacja Praw Człowieka poszukuje nowego pracownika na stanowisko administratora.

Jeżeli interesujesz się prawami człowieka i chciałbyś pracować w jednej z najaktywniejszych organizacji pozarządowych w tej dziedzinie, czekamy na Ciebie.

Oferujemy:

• ciekawą pracę i możliwości rozwoju;
• krajowe i międzynarodowe szkolenia, warsztaty i konferencje;
• pracę w młodym zespole.

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa biura pod względem administracyjnym;
• odbieranie połączeń telefonicznych i udzielanie informacji;
• zarządzanie korespondencją i dokumentami wewnętrznymi;
• poszukiwanie i systematyzowanie informacji;
• przygotowywanie analiz i komunikatów;
• przygotowywanie i wdrażanie projektów;
• koordynowanie pracy pracowników i praktykantów;
• administrowanie strony internetowej i portali społecznych;
• inne zadania administracyjne i organizacyjne.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe;
• bardzo dobra znajomość języków litewskiego, polskiego i angielskiego (koniecznie);
• znajomość języka rosyjskiego mile widziana;
• umiejętność obsługi komputera;
• odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;
• znajomość księgowości i doświadczenie pracy administracyjnej mile widziane.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą, czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny (w języku polskim i litewskim) pod adresem karjera@efhr.eu do dn. 27 stycznia 2017 r.

Więcej informacji
Radio Znad Wilii

Radio ZW FUN

Radar Wileński – Poinformuj nas!